Публікація

УГСПЛ провела семінар для юристів із захисту прав людей, що живуть з ВІЛ та пов’язаних вразливих груп

21 та 22 травня 2018 року у Києві відбувся семінар для юристів мережі громадських приймалень УГСПЛ та мережі партнерських організацій, які працюють у сфері захисту прав людей, що живуть з ВІЛ, хворих на туберкульоз, а також дотичних вразливих верст населення у контексті протидії викликам епідемії ВІЛ/СНІД

Учасники семінару ознайомились із особливостями захисту прав ЛЖВ та дотичних вразливих груп, а також із важливістю доступу до антиретровірусної та замісної підтримувальної терапії у контексті поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Тренери розповіли про міжнародні стандарти та національне законодавство, які регулюють забезпечення прав людей, котрих торкнулась епідемія або які знаходяться під ризиком зараження ВІЛ.

Також вони пояснили учасникам семінару, як працює національна судова практика та практика Європейського суду у випадках порушення прав цих груп. На семінарі були опрацьовані форми взаємодії з державними та недержавними організаціями у системі надання комплексної допомоги постраждалим особам.

Тренерами навчального семінару були координатор регіональної мережі правової допомоги з питань ВІЛ/СНІД Айгуль Муканова; адвокат, керівник Центру стратегічних тяжб Харківської правозахисної групи Геннадій Токарєв та координатор Мережі громадських приймалень УГСПЛ Наталя Козаренко.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Чат-бот в месенджері телеграм @CrimeaIsUabot зв’язує Україну з Кримом та безкоштовно допомагає кримчанам отримати українські паспорти, свідоцтва про народження/смерть та інші документи

Одна з величезних проблем сучасного суспільства – безкінечний обсяг суперечливої інформації, в якому все важче...

11 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: