Публікація

УГСПЛ презентує посібник «Міжнародне гуманітарне право»

У посібнику викладено основні категорії, принципи та норми міжнародного гуманітарного права. Містить інформаційні матеріали з посиланнями на нормативні акти, літературу та Інтернет-ресурси.

Рекомендовано для використання при підготовці з міжнародного гуманітарного права для широкого кола зацікавлених осіб, що працюють у сфері захисту прав та представництва інтересів постраждалого від конфлікту населення.

Ознайомитись із посібником можна за посиланням

Публікація підготовлена та видана в рамках ініціатив, які виконувались Українською Гельсінською спілкою з прав людини: програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» та проекту «Права людини понад усе» за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США, а також Міністерства міжнародних справ Канади або Уряду Канади. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Національна правозахисна НеКонференція 2018: висновки та рекомендації майстерні «Чому досі не зупинена епідемія ВІЛ-СНІДу? Все про дискримінацію ЛЖВ»

9  грудня 2018 року у рамках Національної правозахисної НеКонференції 2018 відбулася тематична майстерня на тему...

10 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: