Публікація

УГСПЛ підписала Меморандум за скасування мораторію на купівлю та продаж сільгоспземель

До підписання долучилися близько 20-ти організацій та низка народних депутатів

Фото обкладинки – sud.ua

Меморандум представив головні негативні наслідки мораторію, який діє вже 17 років. Серед них «дискримінація 7 мільйонів власників земель сільгосппризначення», та «зниження їх доходів на 13-18 тис грн. на рік». Також зазначені «порушення Конституції та створення правової колізії», «спрямування аграрної галузі в сировинне русло», «зниження конкурентоспроможності та прибутків фермерських господарств», «тіньове використання державних земель» та «тіньовий ринок с/г земель».

Українська Гельсінська спілка з прав людини заявляє, що Україна має зобов’язання скасувати мораторій щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. За словами директора Центру стратегічних справ УГСПЛ Михайла Тарахкала мораторій не відповідає принципам Європейської конвенції, оскільки порушує право громадян на власність. Саме тому він має бути скасований у найближчий час.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Правозахисники закликали розслідувати напад на Віталія Шабуніна

Відкритий лист адресовано Президенту України Петру Порошенку, Генеральному прокурору України Юрію Луценку, Голові Національної поліції України Сергію Князєву, Голові Служби безпеки України Василю...

19 Липня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування