Публікація

УГСПЛ підписала меморандум про співпрацю з юстицією Київщини

Меморандум передбачає співпрацю сторін у сфері захисту прав людини та правопросвітницької діяльності.

Підписання меморандуму про співпрацю

Зокрема свою увагу спрямовуватимуть на проблеми виконання судових рішень, роботу системи безоплатної правової допомоги загалом та її надання незахищеним верствам населення. Окремо організації плануватимуть спільну роботу в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО», який реалізується Міністерством юстиції з метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

«Ми і раніше активно працювали над правовим захистом громадян. Сподіваюся, з підписанням Меморандуму нам вдасться поступово поліпшувати ситуацію з дотриманням прав людини на Київщині та в Україні», – зазначив після підписання Меморандуму програмний директор УГСПЛ Максим Щербатюк.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: