Публікація

УГСПЛ підписала Меморандум про співпрацю з ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти»

Меморандум був підписаний 28 березня 2018 року

Державна освітня установа «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» забезпечує роботу Акредитаційної комісії України, надаючи їй організаційні послуги. АКУ є постійно діючим колегіальним органом Міністерства освіти та науки, котрий забезпечує додержання вимог до атестації та акредитації вищих, професійно-технічних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти.

Ігор Лікарчук, Сергій Буров та Олександр Павліченко
Ігор Лікарчук, Сергій Буров та Олександр Павліченко

Основною метою Меморандуму є співпраця у створенні ефективної та функціональної системи освіти, що базуватиметься на правах людини. Спільно ми плануємо забезпечувати реформування системи освіти, виконання Плану дій Національної стратегії у сфері прав людини, а також виконання Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини.

Зокрема, ми вироблятимемо механізми координації дій для впровадження змін у сфері навчання та дотримання прав людини в системі освіти. У рамках співпраці ми сприятимемо громадським ініціативам, які налагоджуватимуть конструктивний діалог між громадянським суспільством і державними інституціями. Підтримка цілей і дій Меморандуму відбуватиметься у рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Павліченко
Олександр Павліченко та Олександра Козорог, координаторка з формальної освіти ВОП «Розуміємо права Людини»

«Ця зустріч є новим відкритим вікном можливостей. Через оцінку якості підручників ми матимемо можливість оцінити дотримання принципів недискримінації та поваги до прав людини в цілому у тексті посібників з різних дисциплін», – заявив Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

Лікарчук
Ігор Лікарчук та Ірина Гашенко

«Ми очікуємо об’єднання зусиль громадськості, і наших зусиль, у формуванні нової технології експертизи підручників, результатом запровадження якої повинно бути надходження до закладів освіти нових підручників, які відповідають сучасним вимогам, сучасному рівню наукових знань», – зазначив Ігор Лікарчук, директор ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти постконфліктного регулювання в Україні» (онлайн)

Запрошуємо на круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти ...

10 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: