Публікація

УГСПЛ звернула увагу помічника Генерального Секретаря ООН з прав людини на недоліки у роботі українських чиновників

Зустріч відбулась у рамках чергового робочого візиту Івана Шимоновича до України.

Минулої суботи, 28-го травня помічник Генерального Секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович зустрівся у Києві з представниками українських неурядових громадських організацій.

В ході спільного обговорення сучасних проблем українського суспільства взяв участь Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ. Він звернув увагу представників ООН була на декілька аспектів.

По-перше, правозахисник зауважив про недостатню активність органів влади в реалізації Національної стратегії в сфері прав людини. По-друге, Олег Мартиненко відмітив надзвичайно розрізнену та епізодичну роботу України в сфері документації фактів порушень міжнародного гуманітарного права і воєнних злочинів.

Також керівник аналітичного напряму наголосив на неосвіченості політичної еліти та держслужбовців у сфері правосуддя перехідного періоду. На його думку, чиновники погано обізнані щодо резолюцій ООН та світового досвіду в цій сфері, а держава не готова сприйняти принципи правосуддя перехідного періоду для подолання кризових явищ, які пов’язані зі збройним конфліктом в Україні.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Позасудові страти та насильницькі зникнення полонених військовослужбовців. До МКС передали інформаційне повідомлення щодо вчинення РФ воєнних злочинів під час боїв за Іловайськ та Дебальцеве

Чергове інформаційне повідомлення спільно готували УГСПЛ та прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів,...

06 Грудня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: