Публікація

Учасники курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» розробили пам’ятку для затриманих

Експерти та учасники курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» розробили корисну та зручна в користуванні інфографіку-пам’ятку для затриманих щодо порушення права на свободу (на основі стандартів статті 5 ЄКПЛ).

 

 

 

 

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-001

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-002

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-003

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-004

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-005

Це не остання ініціатива учасників нашого курсу, чекатимемо нових цікавих та корисних результатів їх навчання задля захисту прав людини. Скачати в PDF можна тут.

До процесу розробки пам’ятки долучилися: Афанасьєва Мар’яна Володимирівна, адвокат, д.ю.н., професор кафедри конституційного права Національного університета “Одеська юридична академія”; Кривцова Ганна Василівна, суддя Зарічного районного суду м. Суми; Лещенко Андрій Вікторович, адвокат, м. Одeса; Лизенко Андрій Вікторович, суддя Козельщинського районного суду Полтавської області; Руденко Владислав Олександрович, суддя Брусилівського районного суду Житомирської області; Семенюк Ольга Григорівна, адвокат, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини; Черватюк Юлія Вікторівна, адвокатка, м. Черкаси; Яковлєв Андрій Вікторович, адвокат, м.Київ.

Навчальний курс «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» є унікальною освітньою програмою Української Гельсінської спілки з прав людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів. Більше про курс на сайті http://hrs-course.helsinki.org.ua/

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: