Публікація

У Верховній Раді відзначили День прав людини, – фото

7 грудня 2018 року у Верховній Раді України відзначили 70 років від Дня прийняття Загальної декларації прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини. Саме 10 грудня 1948 року, тобто 70 років тому, у Парижі було прийнято Загальну декларацію прав людини.

Захід організувв Комітет ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. За підтримки  партнерів, серед яких – Уповноважений ВРУ з прав людини, міжнародні організації – Моніторингова місія ООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, ООН ЖІНКИ, УВКБ ООН, та правозахисні громадські організації – Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини, БФ Чіріклі, ГО “Фундація DEJURE”, БФ “Право на Захист”, БФ “Восток-СОС”, ГХ “Група Впливу”, Донбас-СОС, “Програма “Радники”, ГО “Крим-СОС”, ГО “Медійна ініціатива за права людини”, 100% ЖИТТЯ, АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ та ін.

У події взяли участь голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Координаторка системи ООН і Координаторка з гуманітарних питань та Постійний представник Програми Розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини Фіона Фрейзер, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірина Суслова, Перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, а також низка представників правозахисних організацій, включаючи Українську Гельсінську спілку з прав людини, Центр інформації про права людини, Восток-СОС, Медійну ініціативу за права людини та інші.

Оснат Лубрані, Координатор системи ООН, Координатор з гуманітарних питань і Постійний представник Програми Розвитку ООН в Україні
Фіона Фрейзер, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини
Олена Семьоркіна, Даря Свиридова (УГСПЛ) та Марія Томак, Медійна ініціатива за права людини

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, виступив на прес-брифінгу з нагоди Міжнародного дня прав людини, підбиваючи проміжні підсумки того, що вдалось зробити протягом року для забезпечення і захисту прав людини.

Виконавчий директор УГСПЛ заявив, що для “Спілки та багатьох інших правозахисних організацій одним з головних індикаторів оцінки роботи держави є стан наближення до стратегічних цілей, визначених Національною стратегією у сфері прав людини та виконання урядового Плану дій”.

«З 2014 року ми маємо додатковий пласт проблем, пов’язаних з впливом збройного конфлікту на права і свободи людей, – зазначив виконавчий директор УГСПЛ. –  Це насильницькі зникнення, позасудові страти, катування, безпідставне позбавлення свободи людей на тимчасово окупованих територіях, незаконне переміщення з тимчасово окупованих територій громадян України на територію держави-агресора; жертви серед комбатантів та цивільного населення, втрата житла і майна, масове внутрішнє переміщення, екологічні проблеми».

 

Виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко, Валерія Лутковська та Тетяна Печончик
Фрагмент з вистави Театру для діалогу

Керівник аналітичного напрямку УГСПЛ Олег Мартиненко та керівниця освітнього напрямку Валентина Потапова

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: