Публікація

У Тернополі представили “Правозахисну паспортизацію областей”

Аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини презентував проект у Тернопільському національному економічному університеті.

5 жовтня представник аналітичного напряму УГСПЛ Андрій Галай презентував результати і перспективи проекту “Правозахисна паспортизація областей” на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету.

У рамках візиту, в університеті були проведені зустрічі з науковцями та відповідальними особами факультету, місцевої юридичної клініки, а також презентація для студентів-юристів. Андрій Галай зробив акцент на тому, що зацікавлені особи та інституції зможуть взяти участь у проекті в якості громадських моніторів та аналітиків.

1396517066_1371543242_1362999869_izobrazhenie-133

Довідка: Проект виконується у співпраці Української Гельсінської спілки з прав людини та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Ця ініціатива впроваджується в рамках:
Проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США.
Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAIDhttp://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Проекту з інституційного розвитку УСГПЛ за фінансової підтримки Уряду Швеції через Посольство Швеції в Україні. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції.
За підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту «Права людини понад усе», який впроваджується УГСПЛ. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Уряду Канади.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ продовжує виконання проекту «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Минулого тижня юристи та документатори УГСПЛ спільно із журналістами hromadske.ua здійснили моніторинговий візит до міста Кривий...

01 Квітня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: