Публікація

У місті Дружківка відбулась мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права»

З 20 січня у місті Дружківка, що на Донеччині, розпочала свою роботу мандрівна освітня виставка “Кожен має право знати свої права”

На першому етапі перебування виставки у місті – з 20 січня по 24 січня – вона розміщувалася в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської Ради Донецької області. Там її мали змогу відвідати не тільки учні, вчителі, батьки, але й мешканці навколишнього району міста.

25 січня відбулося урочисте відкриття мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» на рівні області в центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки.

SAM_0664

SAM_0674

На відкритті виставки були присутні керівники міста Дружківки, представники обласної державної адміністрації Донецької області, представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  а також учасники «X ювілейних  Олексиних  читань», що були присвячені до 90-річчя від Дня народження Олекси Тихого.

SAM_0675

SAM_0694

SAM_0673

Виставку відвідали також учні та вчителі Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки.

Сьогодні, 3 лютого, виставка у Дружківці працює останній день.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» та методичний посібник по роботі з нею були розроблені у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ MART за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.

ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано в рамках ініціатив, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту «Права людини понад усе» за підтримки  Міністерством міжнародних справ Канади та програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Права людини в дії», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Пропозиції Української Гельсінської спілки з прав людини Комітету ООН з прав людей з інвалідністю з формування питань Уряду України для підготовки Державної доповіді II-III циклу про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю

Україна ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю 16 грудня 2009 року. Міжнародний договір набув...

30 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: