Публікація

У м. Рівне працює громадська приймальня УГСПЛ, що безоплатно надає юридичну підтримку постраждалим від війни

У м. Рівне працює громадська приймальня УГСПЛ, що безоплатно надає юридичну підтримку постраждалим від війни. Наші досвідчені фахівці готові допомагати з усіх правових питань, що пов’язані із війною та переселенням.

Джерело фото: smgn.com.ua, автор Dmytro Simagin.
  • Адреса приймальні:  м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, каб.206, (приміщення готелю “Мир“, 2 поверх, вхід зі сторони перинатального центру).
  • Графік особистого прийому:  середа, п’ятниця з 10.00 до 15.00 (здійснюється виключно за попереднім записом за номером телефону: +38 097 77 97 244).
  • Консультації також можна отримати телефоном+38 097 77 97 244+38 067 363 41 31 (Telegram, Viber, WhatsApp, Signal).
  • Email: jur.dopomoga.rivne@gmail.com
Громадські приймальні УГСПЛ, що допомагають постраждалим від війни, працюють за підтримки Програми USAID Ukraine «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: