Публікація

У Луцьку відкрилась громадська приймальня УГСПЛ

Сьогодні до мережі громадських приймалень Української Гельсінської Спілки з прав людини доєднався Луцьк. Опікуватись приймальнею буде Центр правових та політичних досліджень “СІМ”. Відтепер отримати безоплатну правову допомогу або інформаційні матеріали щодо тематики прав людини можна також і на Волині.

Приймальня знаходиться за адресою – місто Луцьк, вулиця Бойка, 1.

Контакти приймальні:

Телефон – (066) 737 5003,

Електронна адреса: lutsk.ugspl@gmail.com

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 17:00.

10273658_579712368859096_5919439685386018449_n
Лідія Тополевська (директор центру “СІМ”) та Максим Щербатюк (координатор громадських приймалень УГСПЛ) представляють луцьку приймальню.
2
Ірина Пилипчук (юрист громадської приймальні УГСПЛ у м. Луцьк),  Максим Щербатюк та Ніна Хома (юрист громадської приймальні у м. Львів). Фото з Facebook-сторінки Центру “СІМ”.

Робота громадських приймалень УГСПЛ здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії» (Human Rights in Action).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: