Публікація

У Києві відбувся третій очний семінар для адвокатів та суддів з теми «Право на справедливий суд»

20-22 жовтня відбувся третій очний семінар у рамках навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів».

У семінарі взяли участь 25 адвокатів та суддів зі всієї України, що є учасниками навчального курсу, який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  Ціллю семінару було ознайомитися з практичними аспектами застосування знань, отриманих під час заочного навчання з теми “Право на справедливий суд (стаття 6 ЄКПЛ)”. 

Вручення сертифікатів та брендованих сюрпризів учасникам семінару
Вручення сертифікатів та брендованих сюрпризів учасникам семінару

Під час семінару було розглянуто окремі аспекти права на справедливий суд; прийнятність скарг в Європейському суді з прав людини; докази, здобуті в результаті провокації злочину; дотримання гарантій справедливого судочинства при заочному розгляді кримінальних справ; визначені проблемні моменти, з якими зіштовхуються учасники під час роботи на курсі; закріплено отриманні знання через проведення дискусій і виконання практичних завдань.

Окрема увага була приділена роботі з кейсами, які стосувались зони конфлікту та окупованих територій України. Також було дано зворотній зв’язок від експертів курсу щодо виконання завдань на онлайн-модулі, проведена робота з найбільш поширеними недоліками.

Групове фото учасників семінару 20-22 жовтня
Групове фото учасників семінару 20-22 жовтня

Проведений очний семінар є частиною навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів.

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Юристка і адвокатка Юлія Лісова: «у нас говорять про відсутність дискримінації жінок тому, що не вміють її бачити»

 Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової бесіди стала адвокатка...

08 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: