Публікація

У Києві відбувся другий очний семінар у рамках навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів»

Зустріч проходила з 28 по 30 липня У семінарі взяли участь 25 адвокатів та суддів зі всієї України.

Учасники курсу є слухачами навчального курсу, який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

1

Ціллю семінару було ознайомитися з практичним застосуванням знань, отриманих під час заочного навчання з тем “право на життя”, “право не піддаватися тортурам і нелюдському поводженню” та “право на особисту свободу” (статті 2, 3 та 5 ЄКПЛ).

 

Під час семінару було розглянуто права, передбачені стт. 2, 3, 5 Конвенції та їх окремі аспекти; розглянуто стандарти статей 3 та 5 на національному рівні; визначено проблемні моменти, з якими зіштовхуються учасники під час роботи на курсі; закріплено отриманні знання шляхом проведення дискусій і виконання практичних завдань.

Окремо була приділена увага роботі з практичним завданням, яке було необхідною умовою успішного закінчення модулю: експерти курсу провели роботу з найбільш поширеними недоліками.

2

Очний семінар є частиною навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав  людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів.

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Запрацювала Експертна рада Мінреінтеграції задля створення державної бази даних порушень, вчинених в ході збройної агресії РФ

Триває засідання Експертної ради Мінреінтеграції з напрацювання пропозицій щодо створення державної системи моніторингу і документування...

28 Липня 2021

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до...

23 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: