Публікація

У Києві презентували звіт щодо доступності транспорту для осіб з інвалідністю

Чернігівська ГО «МАРТ» взяла участь у круглому столі, що відбувся в Міністерстві інфраструктури України.

1 грудня 2016 року представники ГО «МАРТ» взяли участь у круглому столі на тему “Доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю”. Захід відбувся у Міністерстві інфраструктури України. У зустрічі взяли участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, представники ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”, громадські організації осіб з інвалідністю різних областей України, а також фахівці та експерти з питань безбар’єрності в транспортній сфері (Укртрансбезпека, ПАТ “Укрзалізниця”, Укравтодор, Державіаслужба, ДП “Адміністрація морських портів України”).

Під час дискусії було обговорено результати підготовки проекту Національної доповіді «Доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю», проблемні питання щодо стану доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для людей з обмеженими фізичними можливостями та альтернативні шляхи їх вирішення.

У ході проведення даного заходу ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» презентувала власний звіт за результатами дослідження «Доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю». У даному Звіті відображений також аналіз доступності послуг на транспорті для осіб з інвалідністю у м. Чернігів, виконаний представниками ГО «МАРТ».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

dity_887cc

Паризькі зобов’язання та принципи щодо захисту дітей від незаконного використання збройними силами або угрупованнями в контексті збройного конфлікту на сході України

До вашої уваги аналітичний огляд Паризьких зобов’язань та Паризьких принципів 2007 року щодо захисту дітей...

08 Грудня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування