Публікація

У Києві нагородять переможців конкурсу учнівських есе та конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини

19 січня 2018 року об 11:00 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності», а також Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини.

Участь у конкурсі есе взяли учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ та студенти коледжів. Участь у конкурсі методичних розробок взяли педагогічні працівники, творчі колективи навчальних закладів, наукові установи, громадські організації незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу та віку.

Конкурси організовано Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Конкурси проводяться з метою сприяння в реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді та педагогів, зацікавлених у правозахисній діяльності, сприяння підвищенню їх компетенцій, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Імена переможців та лауреатів можна знайти на сайті УГСПЛ за посиланням: /articles/vitajemo-peremozhtsiv-ta-laureativ-nashyh-osvitnih-konkursiv-oholoshujemo-rezultaty/

У заході візьмуть участь:

Валерія Лутковська, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Аксана Філіпішина, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності;

Сергій Буров, координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», виконавчого директора Освітнього Дому прав людини в Чернігові;

Юлія Сергєєва, радник Міністра юстиції, Координатора загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Також запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Amnesty International в Україні, Союзу юристів України та інші.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: