Публікація

У Хмельницькому відзначили 40-річчя Української Гельсінської групи

10 листопада 2016 року у Хмельницькому відбувся круглий стіл, присвячений 40-річчю створення Української Гельсінської групи. Організаторами заходу були громадська приймальня Української Гельсінської спілки у місті Хмельницькому, що діє на базі ХОГО “Подільська правова ліга”.

Цього року в Україні відзначається 40-річчя створення Української Гельсінської групи. Пройшовши крізь покоління, крізь тоталітарний режим, рух за права людини на пострадянському просторі сьогодні зумів піднятися і досягти помітних результатів. Сьогодні в Україні питання захисту прав людини в умовах конфлікту на Сході є надзвичайно актуальним. 40-а річниця створення Української Гельсінської групи – гарна нагода згадати історію українського народу, звернути увагу на важливість дотримання та захисту прав людини.

zahid

У заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Регіонального та Хмельницького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та школярі Хмельницького ліцею №17.

Під час круглого столу юристи розповіли історію створення УГГ, всі учасники спільно обговорили значення діяльності правозахисників для України. Після обговорення відбувся перегляд документального фільму “Українська Гельсінська група: вектор визначено (Фільм 1)”.

Під час заходу також відбулась презентація конспекту лекцій “Українська Гельсінська група: історія та сучасність”.

acejvm7dt00

Приємним подарунком для Громадської приймальні УГСПЛ у м. Хмельницькому стала лялька-мотанка, яку учні ліцею № 17 власноруч виготовили та вручили юристам на свято.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Правозахисниця і дослідниця Яна Товпеко: «Все більше робіт присвячено гендерній тематиці та проблемам дискримінації ЛГБТІК-спільноти»

Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової бесіди стала правозахисниця і...

15 Червня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: