Публікація

Центр документування УГСПЛ прийняв участь у створенні фільму “Вбиті в полоні. Розслідування Громадського” (відео)

Центр документування УГСПЛ продовжує співпрацю із Hromadske TV. У травні та червні 2019 року правозахисники Центру документування УГСПЛ допомагали ТБ-каналу Hromadske TV у створенні документального фільму “Зниклі в полоні” присвяченого проблемам пов’язаним із визволенням військовополонених ЗСУ. Зараз оприлюднено другий фільм цього проекту.

З боку Центру документування УГСПЛ знімальній групі був наданий значний обсяг інформації щодо подій на сході України в серпні-вересні 2014 року.

Також значна частина фільму присвячена темі належного розслідування військових злочинів та юридичним аспектам щодо покарання Україною військових злочинців з боку т. зв. Л/ДНР та РФ.

Анна Заплішна поховала чоловіка в квітні 2015 року. Тіло їй передала гуманітарна місія при Міністерстві оборони «Евакуація-200». Його забрали з непідконтрольної території. У довідці про смерть чоловіка написали, що загинув «внаслідок бойових дій» під селищем Логвинове Донецької області. Але це неправда.

Олександр Бердес, Василь Демчук і Павло Плацинський загинули в полоні. Громадське разом з правозахисниками розшукало свідків, які розповіли, що з військовими відбувалося насправді.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Складний, але продуктивний діалог: фахівці КМДА, Національної поліції та районних держадміністрацій обговорюють стихійні ромські поселення

16 вересня 2019 року розпочався перший день тренінгу “Взаємодія органів місцевого самоврядування та Національної поліції...

17 Вересня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: