Публікація

Центр документування УГСПЛ прийняв участь у створенні фільму “Вбиті в полоні. Розслідування Громадського” (відео)

Центр документування УГСПЛ продовжує співпрацю із Hromadske TV. У травні та червні 2019 року правозахисники Центру документування УГСПЛ допомагали ТБ-каналу Hromadske TV у створенні документального фільму “Зниклі в полоні” присвяченого проблемам пов’язаним із визволенням військовополонених ЗСУ. Зараз оприлюднено другий фільм цього проекту.

З боку Центру документування УГСПЛ знімальній групі був наданий значний обсяг інформації щодо подій на сході України в серпні-вересні 2014 року.

Також значна частина фільму присвячена темі належного розслідування військових злочинів та юридичним аспектам щодо покарання Україною військових злочинців з боку т. зв. Л/ДНР та РФ.

Анна Заплішна поховала чоловіка в квітні 2015 року. Тіло їй передала гуманітарна місія при Міністерстві оборони «Евакуація-200». Його забрали з непідконтрольної території. У довідці про смерть чоловіка написали, що загинув «внаслідок бойових дій» під селищем Логвинове Донецької області. Але це неправда.

Олександр Бердес, Василь Демчук і Павло Плацинський загинули в полоні. Громадське разом з правозахисниками розшукало свідків, які розповіли, що з військовими відбувалося насправді.

 

 

Проект реалізовується в рамках спільного конкурсу Міжнародного фонду «Відродження» та Програми розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: