Публікація

Триває реєстрація на курс для освітян із міжнародного гуманітарного права

До 4 квітня 2022 року (включно) триває реєстрація на курс для освітян із міжнародного гуманітарного права (МГП). Міністерство освіти і науки України спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини розпочинають дистанційне навчання з курсу 5 квітня 2022 року. Метою курсу є підвищення фахового професійного та методичного рівня педагогів щодо розуміння головних положень МГП задля ідентифікації та фіксації порушень в умовах російсько-української війни, а також роз’яснення учнівству та широким верствам населення питань, пов’язаних із порушенням норм МГП у російсько-українській війні.

Експрес-курс розраховано на 8 годин, запропоновані теми спрямовані першочергово на захист цивільного населення в умовах війни, а саме:

  • основні поняття міжнародного гуманітарного права; 
  • гуманітарні організації, що надають допомогу у період збройного конфлікту та під час надзвичайних ситуацій;
  • емблеми і знаки, що використовуються у період збройного конфлікту;
  • захист цивільних осіб у період збройного конфлікту;
  • діти та їхній захист в умовах війни;
  • основи безпеки та правила поведінки в період збройного конфлікту та інших надзвичайних ситуацій;
  • процес фіксування та документування порушень МГП.

Тисніть ТУТ, щоб дізнатися графік проведення дистанційного експрес-курсу.

Анкета для реєстрації Дніпропетровської області.

Анкета для реєстрації Запорізької області.

Анкета для реєстрації Полтавської області.

Анкета для реєстрації Одеської області.

Зверінть увагу! Це пілотний захід. Попереду тренінги ще в інших областях – тому пропонуємо слідкувати за нашими анонсами.

 

Розроблення курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) ву межах програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Узагальнення подій, які відбулися в Одеській області протягом 7-ми місяців повномасштабної російсько-української війни: 24 лютого – 24 вересня 2022 року

У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», у...

04 Жовтня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: