Триває реєстрація на курс для освітян із міжнародного гуманітарного права
До 4 квітня 2022 року (включно) триває реєстрація на курс для освітян із міжнародного гуманітарного права (МГПМіжнародне гуманітарне право). Міністерство освіти і науки України спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини розпочинають дистанційне навчання з курсу 5 квітня 2022 року. Метою курсу є підвищення фахового професійного та методичного рівня педагогів щодо розуміння головних положень МГПМіжнародне гуманітарне право задля ідентифікації та фіксації порушень в умовах російсько-української війни, а також роз’яснення учнівству та широким верствам населення питань, пов’язаних із порушенням норм МГПМіжнародне гуманітарне право у російсько-українській війні.
Експрес-курс розраховано на 8 годин, запропоновані теми спрямовані першочергово на захист цивільного населення в умовах війни, а саме:
- основні поняття міжнародного гуманітарного права;
- гуманітарні організації, що надають допомогу у період збройного конфлікту та під час надзвичайних ситуацій;
- емблеми і знаки, що використовуються у період збройного конфлікту;
- захист цивільних осіб у період збройного конфлікту;
- діти та їхній захист в умовах війни;
- основи безпеки та правила поведінки в період збройного конфлікту та інших надзвичайних ситуацій;
- процес фіксування та документування порушень МГПМіжнародне гуманітарне право.
Тисніть ТУТ, щоб дізнатися графік проведення дистанційного експрес-курсу.
Анкета для реєстрації Дніпропетровської області.
Анкета для реєстрації Запорізької області.
Анкета для реєстрації Полтавської області.
Анкета для реєстрації Одеської області.
Зверінть увагу! Це пілотний захід. Попереду тренінги ще в інших областях – тому пропонуємо слідкувати за нашими анонсами.
Розроблення курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) ву межах програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.