Публікація

Трудовий договір у зоні АТО

Юристи УГСПЛ на Хмельниччині допомогли вимушеному переселенцю.

До приймальні УГСПЛ у Хмельницькому звернувся чоловік, який залишив у зоні АТО свою трудову книжку. До початку конфлікту на Сході України він працював на шахті в Донецькій області. Через відсутність трудової книжки в Хмельницькому в переселенця виникли проблеми з офіційним працевлаштуванням.

Роман Рачок, юрист громадської приймальні УГСПЛ, що діє на базі ХОГО “Подільська правова ліга”, підготував для переселенця позовну заяву про розірвання трудових правовідносин.

В результаті Хмельницький міськрайонний суд виніс рішення на користь позивача. Нині чоловік може офіційно працювати на Хмельниччині.

У разі, якщо у Вас виникли питання юридичного характеру, ви можете звертатись до Мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.

Українська Гельсінська спілка з прав людини надає безоплатну правову допомогу через мережу громадських приймалень. На даний момент в Україні працює 29 приймалень у 24-ох областях. Їх робота здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії» (Human Rights in Action).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: