Тренінг для юристів, адвокатів та активістів «Інструменти та дії, щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та протидії дискримінації» - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Тренінг для юристів, адвокатів та активістів «Інструменти та дії, щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та протидії дискримінації»

Анонс

Українська Гельсінська спілка з прав людини в партнерстві з Freedom House запрошують юристів, адвокатів та громадських активістів взяти участь в тренінгу «Інструменти та дії, щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та протидії дискримінації».

Тренінг «Інструменти та дії, щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та протидії дискримінації» розроблено Українською Гельсінською спілкою з прав людини і має на меті підвищення обізнаності юристів приймалень УГСПЛ, адвокатів, громадських активістів, які працюють в цій темі, на предмет особливості надання послуг та підходах у вирішенні проблемних питань, що можуть мати ознаки дискримінації цільової групи. Під час тренінгу учасники матимуть змогу ознайомитись з інструментами протидії дискримінації та методам запобігання виникнення цього явища.

Тренінг проводиться за підтримки Freedom House.

До участі у тренінгу запрошуються юристи приймалень УГСПЛ, адвокати, громадські активісти,  які:

  • Готові використовувати отриманні під час тренінгу знання і навички у своїй діяльності;
  • Відвідувати усі заняття протягом 2-денного тренінгу;
  • Співпрацювати в команді з іншими учасниками тренінгу.

ВАЖЛИВО: кількість відкритих місць обмежена.

Дата і час початку тренінгу: 26 березня, 10.00

Дата і час закінчення тренінгу: 27 березня, 17.30

Місце проведення: Чернігівська область (більш детальна інформація буде надсилатись в запрошеннях).

Організатори забезпечують проживання, харчування та трансфер учасників тренінгу, витрати на проїзд (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або потягом не вище класу купе, 2-го класу Інтерсіті).

Для участі у тренінгу необхідно:

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у тренінгу не пізніше 15:00 21 березня 2017 року, заповнивши реєстраційну анкету он-лайн за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1au7R1gxAVtFigzIeWP4zRoGVNS-cSqp_XjtjNv6mwWA/edit

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою на участь у тренінгу, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів. Учасникам та учасницям тренінгу буде надіслано запрошення з логістичною інформацією не пізніше 22 березня 2017 року. 

Контактна особа:

Шляхтур Наталія, УГСПЛ

+38095 644 12 17; +38093 19 22 811; [email protected]

Коротка довідка про актуальність тренінгу

Сучасні виклики в суспільстві пов’язані із боротьбою реактивної частини суспільства, яка вимагає збереження статусу-кво в усіх сферах життєдіяльності, та прогресивної спільноти, яка вимагає поширення прав і свобод на всі групи населення. Подібний конфлікт має відлуння на різних щаблях соціального устрою – від побутової взаємодії, до законотворчого рівня – усюди ведуться складні дискусії з різним рівнем аргументації. Ми пропонуємо додати до цієї теми аргументи, побудовані на правозахисній платформі та подивитись на життя «інших» через призму прав та свобод людини.

Тренінг проходить в рамках проекту «Навчання представників правозахисних НУО, ЛГБТКІ організацій та журналістів щодо захисту прав представників ЛГБТКІ», який має на меті дотримання прав людини та недискримінацію представників ЛГБТКІ у реалізації прав та свобод.

Цілями даного проекту є:

  • провести навчання представників правозахисних організацій України з питань захисту прав та свобод щодо ЛГБТКІ;
  • поширити діяльність правозахисних НУО на захист прав та свобод представників ЛГБТКІ;
  • вибудовувати довірливі професійні стосунки між представниками спільноти та юристами і адвокатами правозахисних організацій;
  • напрацювати інструментарій та підходи до ефективного представлення та захисту прав ЛГБТКІ будови взаємовідносин на місцевому рівні у яких одним із суб’єктів є влада (представництво державної влади на місцевому рівні і органи місцевого самоврядування).