Публікація

Тренінг для ЛГБТКІ-активістів правозахисних організацій та ініціативних груп з основ безпеки та інформаційної гігієни

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) оголошує відбір на тренінг для ЛГБТКІ- активістів правозахисних організацій та ініціативних груп.

Захід відбудеться 4-5 червня 2019 року у м. Київ.

Програмою освітнього заходу передбачено:

– виявлення ризиків для ЛГБТКІ-активістів правозахисних організацій та ініціативних груп у сфері інформаційної та фізичної безпеки;

– ознайомлення учасників з підходами до аналізу та мінімізації ризиків у їх активістській діяльності;

– інформування про індивідуальний протокол безпеки та його необхідність в діяльності організації;

– робота з розробки індивідуального протоколу безпеки;

– обговорення питань забезпечення індивідуальної безпеки, групи осіб / організації, а також мінімізації ризиків під час проведення публічних заходів і акцій;

– консультування щодо надання невідкладної медичної допомоги під час публічного заходу;

– ознайомлення з основними прийомами самозахисту та мінімізації фізичних ушкоджень у випадку нападу.

 

Деталізована інформація про програму та місце проведення заходу буде надіслана відібраним учасникам напередодні тренінгу.

 

Учасникам тренінгу рекомендовано брати з собою ноутбук для приведення техніки у відповідність до вимог інформаційної безпеки.

 

Для участі в тренінгу просимо до 27 травня 2019 року заповнити аплікаційну анкету за посиланням.

 

Організатори компенсують витрати на проїзд економ-класу автобусом, потягом (купе, плацкарт, Інтерсіті 2 класу), оплачують проживання та харчування учасників.

 

У разі виникнення питань, просимо звертатися до координатора проекту із захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти – Максима Петрова (095-483-48-45, m.petrov@helsimki.org.ua).

 

Тренінг проводиться Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: