Публікація

Священики Московського патріархату в Криму намагаються привласнити церкву Київського патріархату

Минулого тижня до керівництва органів місцевого самоврядування села Кумове  Роздельненського району  звернулися священники Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП – ред.), аби вирішити питання передачі церкви Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП – ред.) у їх власність.

«Під час цієї зустрічі священики Московського патріархату розпитували, кому належить приміщення, де відбуваються богослужіння УПЦ КП та тим, хто їх проводить. Також вони цікавилися на підставі  яких законів існує церква КП в Кумове. Отримавши відповіді, священники вимагали від голови місцевого самоврядування, аби той вирішив питання про передачу приміщення церкви, яка належить Управлінню Кримської єпархії УПЦ КП в розпорядження священників УПЦ МП Джанкойсько-Роздольненської єпархії», — повідомив  ІА «Голос Криму» Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Владика Клімент на сессіі ПАРЄ (жовтень 2016)
Владика Клімент на сессіі ПАРЄ (жовтень 2016)

Коментуючи ситуацію навколо релігійної споруди, владика зазначив, що церква в селі Кумове належить Управлінню Кримської єпархії УПЦ КП:  «Вона не є власністю громади села, а тому місцева влада не може розпоряджатися цим майном та приймати по ньому якісь рішення».

Він також констатував, що у разі появи у цій церкві священників Московського патріархату вся відповідальність за їх дії буде лежати особисто на Митрополиті УПЦ МП Онуфрії.

Підготувала Олександра Незванна для ІА «Голос Криму»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Процедура призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме

Постановою Кабінету Міністрів України від  3 травня 2022 року № 531 «Деякі питання призначення та...

20 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для Путіна» організувала захід для ОБСЄ “П’ять проблем прав людини під час агресії росії проти України”

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”) презентували результати...

19 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для путіна» взяла участь у Додатковій нараді ОБСЄ з питань людського виміру щодо функціонування демократичних інституцій у часи кризи

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”)  в...

19 Травня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: