Публікація

Стартував набір на навчальний курс «Стандарти прав людини у практиці адвокатів та суддів»

1 березня стартував конкурсний набір на навчальний курс «Стандарти прав людини у практиці адвокатів та суддів», про що було оголошено на прес-ланчі, організованому Українською Гельсінською спілкою з прав людини

Навчальний курс «Стандарти прав людини у практиці адвокатів та суддів» це унікальний освітній інструмент, що має на меті підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів задля сприяння дотриманню і захисту прав і свобод людини в Україні, а також впровадження міжнародних стандартів у галузі прав людини в національну правову систему.

DSC_0764

Адвокат, виконавчий директор УГСПЛ Аркадій Бущенко під час зустрічі наголосив, що настав час вийти на ринок з власним продуктом.

DSC_0620

«Відмінність цього курсу від багатьох інших полягає в тому, що ми зосереджуємося на стандартах прав людини і поглиблено вивчаємо не тільки ці стандарти, але їх впровадження, використання цих стандартів в адвокатській практиці», — підкреслив він.

Під час навчання, що триватиме протягом року, учасники зможуть дізнатися більше про теорію та історію прав людини, європейську систему захисту прав людини, підходи Європейського Суду з прав людини до тлумачення і застосування Конвенції, отримають поглиблені знання про стандарти окремих прав, гарантованих Конвенцією, а також набудуть навичок і умінь необхідних для ефективного застосовувати отриманих знань при здійсненні захисту прав клієнтів або здійсненні правосуддя на національному рівні.

DSC_0668

Як зазначив на презентації Іван Ліщина, урядовий уповноважений України у справах Європейського суду з прав людини – «Практична користь від курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» в тому, що ви навчитесь аналізувати рішення Європейського суду, фактичні обставини конкретних справ з точки зору критеріїв прийнятності, відбирати релевантні факти, формулювати правові позиції по справі з точки зору стандартів прав людини, та будувати аргументацію порушень. А що найголовніше – будете працювати над цим в команді професіоналів».

До участі у конкурсному відборі запрошуються українські адвокати та судді, що зацікавлені у нових знаннях та передових професійних інструментах, задля встановлення верховенства права в Україні.

За словами координатора освітніх програм для юристів УГСПЛ Дар’ї Свиридової, відбір на участь кандидатів в курсі складатиметься з двох кроків: заповнення анкети та виконання завдання.

DSC_0704

«Це дасть можливість майбутнім учасникам зрозуміти чи вони дійсно хочуть навчатися за цією програмою, що вона дійсно є для них і цінною, ​​і змістовно важливою», — підкреслила вона.

Адвокат Регіонального центру з прав людини, експерт УГСПЛ Сергій Заєць переконаний, що даний курс є єдиним на території України системним курсом з навчання прав людини.

DSC_0655

«Цінність цього курсу, насамперед, полягає в тому, що ті, хто навчається за цією програмою, протягом року залишаються зануреними в цю тематику. Вони змушені будуть систематично повертатися до навчання матеріалів. І найголовнішим результатом є зміна шаблонів мислення», — зазначив експерт.

У свою чергу PR-менеджер компанії ЛІГА: ЗАКОН Марія Іваник пообіцяла, що учасників курсу чекає багато сюрпризів від компанії.

DSC_0746

«Ми прагнемо всіляко допомагати адвокатам нашими продуктами. На нашій платформі є абсолютно все законодавство», — зазначила вона.

Курс впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) в партнерстві з Освітнім Домом прав людини в Чернігові, Фондом Домів прав людини, Гельсінським Фондом з прав людини (Варшава, Польща), а також Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Генеральний медіа-партнер – ЛІГА:ЗАКОН.

Звертаємо вашу увагу, що участь в навчальному курсі «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» є безкоштовною.

Останній день реєстрації на участь у курсі 20 березня 2017 року.

Більше подробиць на нашому сайті http://hrs-course.helsinki.org.ua/

Більше про навчальні курси у Facebook

 Даний курс було розроблено за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту УГСПЛ «Права людини понад усе», активності в рамках якого завершено в лютому 2017 року. Практична імплементація курсу розпочнеться навесні 2017 року в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», який також впроваджується УГСПЛ.

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через USAID. Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Спочатку деокупація, потім вода. Про це заявили українські урядовці та правозахисники під час міжнародної конференції щодо “водної блокади” Криму

21 жовтня у м. Херсон відбулася міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів...

23 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: