Публікація

«Справа українських кур’єрів» у Росії та «справа вербувальників» у Києві: що відбувається та чого очікувати»

У вівторок, 5 грудня, о 10:00 в прес-центрі інформаційного агентства «Главком» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему: «Справа українських кур’єрів» у Росії та «справа вербувальників» у Києві: що відбувається та чого очікувати».

Запрошені гості:

Віта Мусатенко, адвокат потерпілих від торгівлі людьми;

Євгенія Капалкіна, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини;

Віра Володій, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Протидія торгівлі людьми»;

Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.

Протягом попередніх років сотні громадян України були завербовані на території нашої країни та відправлені до Російської Федерації з метою втягнення до кримінального бізнесу, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків, а згодом – арештовані. Наприкінці минулого року Національна поліція заявила про затримання організаторів схеми вербування. А протягом 2017-го більше 200 громадян України були визнані правоохоронними органами потерпілими від торгівлі людьми. Що сьогодні відбувається з цим провадженням – “справою вербувальників”? Чи можна стверджувати, що Солом’янський райсуд Києва зволікає із розглядом? Яким є стан розслідування інших кримінальних проваджень, які стосуються цієї ж схеми? Та чи справді ця схема припинила своє існування на території України? Свою точку зору на ці питання викладуть правозахисники та адвокат потерпілих.

Акредитація: 2535474

Фото обкладинки – суд у Дніпрі, «Copyright © 2017 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Аналітичний висновок щодо вирішення проблем, пов’язаних з розслідуванням/розглядом кримінальних справ, якщо матеріали їх знищені або залишилися на ТОТ

Сучасні правове поле та судова практика України перебувають під значним впливом збройної агресії РФ. Правозахисні...

16 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: