Публікація

Спілкування поліції та громадян під час реінтеграції Донбасу. Тренінг для правоохоронців за участі експерта УГСПЛ

11-12 серпня 2018 року у Маріуполі відбувся тренінг «Особливості комунікації з населенням та роботи поліції в умовах реінтеграції регіонів після збройних конфліктів». Його організував Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки ПРООН.

У рамках навчання керівники поліції ознайомилися з досить новими напрямками роботи поліції: фейкові новини в ЗМІ та соціальних мережах; наслідки пропаганди та як їй протистояти; пошук шляхів взаємодії з населенням, яке знаходиться під впливом пропаганди; особливості роботи поліції після закінчення збройних конфліктів; діяльність, спрямована на забезпечення миру і безпеки в конфліктних регіонах.

Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ

У тренінгу також взяв участь керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко. Експерт провів сесію «Конфліктне спілкування з громадянам: тактика поведінки». Сесія була побудована як на особистому професійному досвіді учасника миротворчих місій, так і на аналізі кращих практик поліції у сфері вирішення проблем місцевих громад. Одночасно керівники підрозділів поліції були ознайомлені зі стратегічними підходами пост-конфліктного врегулювання, які покладаються на сектор безпеки.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Позасудові страти та насильницькі зникнення полонених військовослужбовців. До МКС передали інформаційне повідомлення щодо вчинення РФ воєнних злочинів під час боїв за Іловайськ та Дебальцеве

Чергове інформаційне повідомлення спільно готували УГСПЛ та прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів,...

06 Грудня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: