Публікація

Скоєно напад на правозахисника

Вчора у Харкові було жорстоко побито Романа Лихачова, голову Чугуївської правозахисної групи.

Інцидент стався у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президенті України. Того вечора Роман Лихачов брав участь у інформаційній сесії «Протидія корупції в Харківській області».

Роман Лихачов

«Після закінчення семінару до Романа підійшов чоловік і вдарив в обличчя. Він впав на підлогу. Я не виключаю, що це пов’язано з професійною діяльністю. Роман постійно розкриває корупційні схеми Чугуївської міської ради і мера. Зараз іде тиск та погрози на сім’ю депутата», – повідомила Маргарита Лихачова, сестра постраждалого.

Роман Лихачов заявляє, що напад пов’язаний з його участю в кількох судових процесах у якості адвоката, а також роботою з протидії корупції. Правозахисник стверджує, що одразу після побиття він викликав поліцію, але дозвонитись до правоохоронців не міг протягом 30 хвилин, в той час, як нападники продовжували залишатись на тероторії академії.

novyij-tochechnyij-rysunok-2
Повідомлення зі сторінки Романа Лихачова у Facebook

Роман Лихачов є головою Чугуївської правозахисної групи, яка діє у Харківській області та входить до Української Гельсінської спілки з прав людини. Борис Захаров, керівник адвокаційного центру УГСПЛ, заявив про вимогу об’єктивного та ефективного розслідування цього злочину.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олександра Горчинська («Новое Время»): «Зараз важливо відходити від відокремлення ЛГБТКІ як окремої частини суспільства і показувати їх як середньостатистичних громадян»

Про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації вразливих груп населення України розмовляємо зі...

09 Липня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: