Публікація

Сьгодні біля посольства РФ відбудеться акція «О 6 ранку я винен»: перфоманс активістів про затриманих у Криму

14 жовтня о 16:00 біля Посольства Російської Федерації активісти громадської організації «Крим SOS» представлять перфоманс про те, чому і навіщо 12-го жовтня в Криму відбулися обшуки в будинках кримських татар.

Нагадаємо, що у середу, 12 жовтня, в районі 6 ранку силовиками російської окупаційної влади в Криму були затримані кримські татари Тимур Абдуллаєв, Узеір Абдуллаєв, Айдер Саледінов, Еміль Джемадінов і Рустем Ісмаїлов. Щодо всіх них порушено кримінальні справи за статтею 205.5 КК РФ «Організація діяльності терористичної організації і участь у діяльності такої організації». Мова йде про організацію та участь у діяльності «Хізб ут-Тахрір». Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з цією подією та назвало дії Російської Федерації продовженням репресивної політики, спрямованої на залякування населення півострова з метою подавлення будь-яких проявів інакомислення і громадського спротиву незаконній окупації.

Раніше, 7 вересня, суд у Ростові-на-Дону суд виніс вирок кримським мусульманам також нібито пов’язаним з цією організацією. Севастополець Руслан Зейтуллаєв, якого російська влада назвала “організатором осередку „Хізб ут-Тахрір“, отримав 7 років колонії загального режиму, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваітов і Нурі Примов  були засуджені на 5 років виправної колонії загального режиму.

Акція відбудеться 14 жовтня в 16:00 біля будівлі Посольства Російської Федерації (пр-т Повітрофлотський 27).

Контакт для ЗМІ – Юлія Федотовських (098) 782-84-96, j.fedotovskyh@krymsos.com.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: