Публікація

Розпочався Харківський міжнародний юридичний форум

Подія стартувала 3 жовтня та триватиме ще три дні. Українська Гельсінська спілка з прав людини є офіційним партнером Форуму.

Як зазначається у програмі Форумі, його основна ідея актуальна як для юридичної спільноти, так і для широкого кола науковців і громадських діячів, оскільки присвячена найважливішим соціальним проблемам сучасності.

Основною темою Форму є “Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованого світу”. В її рамках будуть обговорені такі питання, як “сприяння побудові мирного та відкритого суспільства, забезпечення доступу до правосуддя для всіх,  а також створення справедливих, підзвітних та заснованих на широкій участі установ усіх рівнів”.

Представники УГСПЛ на Форумі розповіли про правосуддя перехідного періоду (Transitional Justice)

Форум включає панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи та інші заходи. Його ключовими доповідачами стануть досвідчені політики, урядовці, українські та іноземні науковці, а також співробітники міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, правозахисники і представники юридичного бізнесу.

Із програмою форуму можна ознайомитись за посиланням.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: