Публікація

Розпочалася реєстрація на навчальний курс «Стандарти прав людини у практиці адвокатів та суддів»

Навчальний курс «Стандарти прав людини у практиці адвокатів та суддів» це освітній інструмент, що має на меті підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів задля сприяння дотриманню і захисту прав і свобод людини в Україні, а також впровадження міжнародних стандартів у галузі прав людини в національну правову систему.

Курс поєднує дистанційний (5 онлайн-модулів) та очний (3-денні семінари) формати навчання з наступних тем:

  • Теорія таісторія прав людини, європейська система захисту прав людини.
  • Право насправедливе правосуддя (стаття 6 Європейської конвенції з прав людини).
  • Право непіддаватися тортурам, нелюдському поводженню та право на свободу та особисту недоторканість (статті 3 та 5 ЄКПЛ).
  • Право наповагу приватного та сімейного життя (ст. 8 ЄКПЛ).
  • Право набезперешкодне користування майном (стаття 1 Протоколу Першого) та інші.
  • Засади міжнародного гуманітарного права тазахист прав людини в умовах збройного конфлікту.

Тривалість курсу — 14 місяців.

Експерти курсу – українські та міжнародні юристи, правозахисники, науковці, які професійно працюють в сфері правового захисту прав людини.

До участі у конкурсному відборі запрошуються українські адвокати та судді, що зацікавлені у нових знаннях та передових професійних інструментах, задля встановлення верховенства права в Україні.

По завершенні навчання учасники, які успішно завершили курс отримують сертифікат/диплом про закінчення курсу.

Умови участі

Участь в навчальному курсі «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» має дві форми навчання: безкоштовну та платну.

Детальніше про умови участі та більше інформації про курс на сайті http://hrs-course.helsinki.org.ua/

Останній день реєстрації на участь у курсі 15 вересня 2018 року.

Реєстрація за посиланням http://bit.ly/2MprejW

Курс впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) в партнерстві з Освітнім Домом прав людини в Чернігові, Фондом Домів прав людини, Львівським національним університетом ім. Івана Франка, а також Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.

Даний курс було розроблено за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту УГСПЛ «Права людини понад усе», активності в рамках якого завершено в лютому 2017 року. Практична імплементація курсу розпочнеться навесні 2017 року в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», який також впроваджується УГСПЛ.

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через USAID. Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: