Публікація

Публічне обговорення «Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади»

17 грудня 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та Програми USAID «Права людини в дії» проведе публічне обговорення «Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади»

Захід має на меті представити Місцевий індекс прав людини (МІПЛ) – унікальний, об’єктивний та ефективний інструмент оцінки реалізації прав людини органами місцевого самоврядування з урахуванням реальних потреб через механізм громадського моніторингу, експертної підтримки та навчання для представників місцевої влади та громадськості.

Протягом 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини та Мережа правового розвитку провели понад 30 моніторингів у всіх регіонах України. Результати пілотування свідчать, що інструмент МІПЛ може бути ефективно застосовано в усіх населених пунктах, зокрема тих, що розташовані поряд з зоною збройного конфлікту. Він сприяє  кращій реалізації прав людини у всіх типах громад, допомагає співпраці між органами влади та громадськістю.

Під час заходу буде продемонстровано методологію, інструментарій, результати пілотування МІПЛ та запропоновано перспективи його подальшого застосування.

До участі у заході запрошено представників органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та неурядових організацій, програм розвитку місцевого самоврядування та демократії, місцевих громад,  медіа.

Програма заходу

Захід відбудеться 17 грудня 2018 року з 14.00 до 17.00. Початок реєстрації 13:30. Місце проведення: Сіті готель (City Hotel), конференц-зал “Панорама”, вул. Богдана Хмельницького 56-A, Київ, Україна.

Реєстрація триватиме до 12 грудня 2018 року за електронним посиланням: https://goo.gl/forms/1tAx5JNngB5BeEkh2.

Контактна особа: Андрій Галай, координатор проекту “Місцевий індекс прав людини” (hr.index.ua@gmail.com ; +38 (066) 744 2336).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: