Публікація

Президент переслав скаргу правозахисників на Міністерство внутрішніх справ до Міністерства внутрішніх справ

Сьогодні Українська Гельсінська спілка з прав людини отримала відповідь з адміністрації Президента України на своє звернення стосовно відсутності реакції Міністра МВС на критику Президента.

 

В зверненні йшлося про те, що 29 березня на сайті Президента України було вміщено повідомлення Прес-служби про його зустріч з Міністром внутрішніх справ. Під час якої Президент назвав «непродуманим» рішення стосовно скорочення тієї частини апарату МВС, яка займається правами людини. Янукович підкреслив, що треба розширювати заходи із захисту прав людини, а не навпаки.

 

Міністр на критику не зреагував. Тому УГСПЛ вирішила поцікавитись у Президента (в копію були поставлені Міністр Внутрішніх справ Могильов, Прем’єр Азаров та віце-прем’єр Сивкович), чи будуть з його боку якісь конкретні дії крім слів про «непродуманість».

 

Відповідь, яка надійшла з Секретаріату Президента відверто здивувала. УГСПЛ повідомили, що лист було розглянуто. Але, оскільки лист аналогічного змісту був направлений до Міністерства внутрішніх справ України, то і про результат розгляду має повідомити МВС.

 

 

А ось і сам текст листа:

 

Використано фото Койфмана М., газета “Сегодня” http://www.segodnya.ua/news/13043181.html

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: