Публікація

Презентація серії звітів Центру документування УГСПЛ «Історія одного міста» на Донеччині

«Історія одного міста» – це серія звітів Центру документування, у яких фіксується і відновлюється історіографія збройного конфлікту на сході України. Центр документування дотримується думки, що фіксація сучасної подієвої історії дасть змогу в майбутньому уникнути політичних спекуляцій та об’єктивно відобразити хронологію подій.

Тур, який триватиме з 26 листопада по 1 грудня, завітає до учнів 10-11 класів у 6 містах: Маріуполь, Покровськ, Мар’їнка, Торецьк, Краматорськ та Слов’янськ.

Протягом тижня школярі матимуть змогу у незвичному форматі ознайомитися з історією прифронтових міст у контексті російсько-української війни. Центр документування прагне зберегти історію для майбутнього покоління разом із тими, хто творить її нині.

У заході візьмуть участь експерти УГСПЛ – юрист громадської приймальні Сергій Мовчан і оператор Центру документування Анастасія Зоря.

Презентація відбудеться у двох містах – Маріуполі та Краматорську.

26 листопада, 15:00 –  м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 36, креативний простір “Вежа”­­­­­­­­­­­.

30 листопада, 15:00 –  м. Краматорськ, вул. Марата, 1. Антикризовий медіа-центр

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ через USAID надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заява громадських організацій щодо звіту Тимчасової слідчої комісії ВРУ для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

У травні цього року закінчила роботу Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України, яка  розслідувала напади...

10 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: