Публікація

Презентація книги Філіпа Сандса «Східно-західна вулиця»

25 травня, у рамках Міжнародної наукової конференції «Пост-конфліктне правосуддя в Україні», відбудеться презентація книги британського королівського адвоката Філіпа Сандса.

Захід відбудеться у переддень конференції, в рамках спеціальної програми. Окрім книги, Філіп Сандс презентує свій фільм «Моя нацистська спадщина» («My Nazi Legacy»).

Книга «Східно-західна вулиця: витоки геноциду та злочинів проти людяності», присвячена життю та праці видатних львівських юристів Херша Лаутерпахта і Рафала Лемкіна.

Більше про Філіпа Сандса можна дізнатись в цьому інтерв’ю.

Дата: 25 травня, 18:00

Місце: “Президент-готель” (вул. Госпітальна, 12)

Модератор: Микола Гнатовський, президент Європейського комітету запобігання катувань, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Спікери: 

  • Філіп Сандс, автор, британський королівський адвокат;
  • Ганна Юдківська, суддя Європейського суду з прав людини;
  • Ксенія Турковіч, cуддя Європейського суду з прав людини;
  • Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Також у програмі передня конференції заплановано показ “М’яка помста: Олбі Закс та нова Південна Африка”. Показ фільму розпочнеться о 16:45, модератором виступить суддя Ганна Юдківська.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: