Публікація

Презентація доповіді «Адвокати в окупації»

У четвер, 20 грудня, о з 10:00 до 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація Доповіді «Адвокати в окупації», підготовленої Українською Гельсінською спілкою з прав людини у партнерстві з Регіональним центром прав людини, адвокатами з окупованих територій України та адвокатами переселенцями. 

До Дня адвокатури України буде презентовано перше в Україні дослідження щодо ситуації з дотриманням прав адвокатів в умовах збройного конфлікту за період 2014-2018 років. Під час заходу будуть представлені цифри, факти та власний досвід окремих адвокатів щодо стану інституту адвокатури на окупованих територіях, а також положення з захистом професійних прав адвокатів з окупованих територій з боку органів адвокатського самоврядування України. Учасниками брифінгу також будуть озвучені рекомендації щодо поліпшення ситуації із дотриманням гарантій адвокатської діяльності в умовах збройного конфлікту. 

Учасники прес-брифінгу: 

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини. 

Роман Мартиновський, адвокат, експерт Регіонального центру прав людини 

Лілія Гемеджі, правозахисниця та адвокат з Криму 

Ольга Семенюк, адвокат, внутрішньо переміщена особа з тимчасово окупованих територій на Сході України. 

До участі у заході запрошуємо представників ЗМІ, органів влади, неурядових організацій, посольств та міжнародних структур.  

Реєстрація учасників на місці. 

Проходитиме трансляція прес-брифінгу онлайн, в тому числі з англійським перекладом на сайті УКМЦ: http://uacrisis.org/. 

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся до Кирила Сидорчука, менеджера з адвокації та PR (Українська Гельсінська спілка з прав людини, програма USAID «Права людини в дії»), за телефоном: (063)-205-47-00 чи електронною адресою:  k.sydorchuk@helsinki.org.ua

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заява громадських організацій щодо звіту Тимчасової слідчої комісії ВРУ для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

У травні цього року закінчила роботу Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України, яка  розслідувала напади...

10 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: