Публікація

Презентація базового дослідження з правосуддя перехідного періоду в Україні

23 травня 2017 року експертна група адвокатів, вчених та правозахисників презентує перший в Україні «товстий» критичний аналіз – «Чи готові українці сприйняти міжнародний досвід у сфері примирення та збройних конфліктів»?

Під час круглого столу «Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні» будуть обговорені: сучасні пост-конфліктні моделі зарубіжних країн, доцільність амністії для воєнних злочинців, перспективи гібридних судів в Україні.

Запрошені – працівники Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства  інформаційної політики України, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, експерти міжнародних та національних неурядових організацій.

Захід відбудеться у залі Вченої ради Київського інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1, 3 поверх), з 11.00 до 13.00. Реєстрація та вітальна кава – з 10.30 год.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ продовжує виконання проекту «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Минулого тижня юристи та документатори УГСПЛ спільно із журналістами hromadske.ua здійснили моніторинговий візит до міста Кривий...

01 Квітня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: