Публікація

Презентація базового дослідження з правосуддя перехідного періоду в Україні

23 травня 2017 року експертна група адвокатів, вчених та правозахисників презентує перший в Україні «товстий» критичний аналіз – «Чи готові українці сприйняти міжнародний досвід у сфері примирення та збройних конфліктів»?

Під час круглого столу «Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні» будуть обговорені: сучасні пост-конфліктні моделі зарубіжних країн, доцільність амністії для воєнних злочинців, перспективи гібридних судів в Україні.

Запрошені – працівники Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства  інформаційної політики України, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, експерти міжнародних та національних неурядових організацій.

Захід відбудеться у залі Вченої ради Київського інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1, 3 поверх), з 11.00 до 13.00. Реєстрація та вітальна кава – з 10.30 год.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Пропозиції Української Гельсінської спілки з прав людини Комітету ООН з прав людей з інвалідністю з формування питань Уряду України для підготовки Державної доповіді II-III циклу про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю

Україна ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю 16 грудня 2009 року. Міжнародний договір набув...

30 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: