Публікація

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх) з 12.30 до 14.00 проходитиме презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”.

Аналітичний огляд демонструє результати моніторингу дотримання права на гідний рівень життя та забезпечення соціальних послуг на місцевому рівні у населених пунктах, що мають особливі напрями діяльності у зв’язку зі збройним конфліктом на сході України. Це – село Степне, селища міського  типу  Мангуш та Сартана, а також міста Добропілля, Красногорівка, Попасна, Щастя (Донецька обл).

Аналітичний огляд знаходиться за посиланням

Дослідження проводилося за інноваційним інструментом Української Гельсінської спілки з прав людини “Національний індекс прав людини” http://hro.org.ua/

В огляд також включені матеріали Центру стратегічних справ та громадських приймалень УГСПЛ щодо викликів правам людини постраждалих внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщених осіб.

Спікери:

Богдан Мойса, аналітик УГСПЛ.

Наталя Козаренко, керівник мережі громадських приймалень УГСПЛ.

Максим Петров, спеціаліст з адвокації УГСПЛ.

 

Програмою заходу передбачено:

  • ознайомлення з методологією моніторингу та особливостями його проведення у 7 населених пунктах регіону;
  • обговорення результатів моніторингу;
  • огляд справ громадських приймалень УГСПЛ та Центру стратегічних справ за напрямом захисту постраждалих внаслідок збройного конфлікту;
  • обговорення можливостей використання аналітичного огляду у адвокації проблем регіону.

 

У разі виникнення питань та з метою акредитації ЗМІ просимо звертатися до контактної особи – Марини Купрікової (380674479749, 380956361214 kuprikovamarina4@gmail.com)

Моніторингові місії та підготовка цього огляду здійснювались в межах проекту “Посилення захисту прав людини та основоположних свобод внутрішньо переміщених осіб та постраждалого внаслідок конфлікту на Сході України населення”. Моніторинг та видання цього огляду  стало можливим за сприяння Норвезької ради у справах біженців (NRC) за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідає  лише Українська Гельсінська спілка з прав людини, та вона жодною мірою не відображає офіційну точку зору Норвезької ради у справах біженців та  Європейського Союзу.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олена Стрижак (БО «Позитивні Жінки»): «Саме активна життєва позиція ВІЛ-позитивних людей, які подолали свою внутрішню стигму може, в підсумку, вплинути і на зменшення стигми зовнішньої»

Головуюча правління БО «Позитивні Жінки» Олена Стрижак розповідає, чому день 28 травня є важливим для...

27 Травня 2020

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: