Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”
29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх) з 12.30 до 14.00 проходитиме презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”.
Аналітичний огляд демонструє результати моніторингу дотримання права на гідний рівень життя та забезпечення соціальних послуг на місцевому рівні у населених пунктах, що мають особливі напрями діяльності у зв’язку зі збройним конфліктом на сході України. Це – село Степне, селища міського типу Мангуш та Сартана, а також міста Добропілля, Красногорівка, Попасна, Щастя (Донецька обл).
Аналітичний огляд знаходиться за посиланням
Дослідження проводилося за інноваційним інструментом Української Гельсінської спілки з прав людини “Національний індекс прав людини” http://hro.org.ua/
В огляд також включені матеріали Центру стратегічних справ та громадських приймалень УГСПЛ щодо викликів правам людини постраждалих внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщених осіб.
Спікери:
Богдан Мойса, аналітик УГСПЛ.
Наталя Козаренко, керівник мережі громадських приймалень УГСПЛ.
Максим Петров, спеціаліст з адвокації УГСПЛ.
Програмою заходу передбачено:
- ознайомлення з методологією моніторингу та особливостями його проведення у 7 населених пунктах регіону;
- обговорення результатів моніторингу;
- огляд справ громадських приймалень УГСПЛ та Центру стратегічних справ за напрямом захисту постраждалих внаслідок збройного конфлікту;
- обговорення можливостей використання аналітичного огляду у адвокації проблем регіону.
У разі виникнення питань та з метою акредитації ЗМІ просимо звертатися до контактної особи – Марини Купрікової (380674479749, 380956361214 [email protected])
Моніторингові місії та підготовка цього огляду здійснювались в межах проекту “Посилення захисту прав людини та основоположних свобод внутрішньо переміщених осіб та постраждалого внаслідок конфлікту на Сході України населення”. Моніторинг та видання цього огляду стало можливим за сприяння Норвезької ради у справах біженців (NRC) за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідає лише Українська Гельсінська спілка з прав людини, та вона жодною мірою не відображає офіційну точку зору Норвезької ради у справах біженців та Європейського Союзу.