Публікація

Прес-конференція «Уряд окупованих речей. Наслідки скасування Постанови 1035 для кримчан та держави»

23 червня, о 12:00, в приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція щодо наслідків скасування Постанови Кабінету міністрів № 1035.

14 червня 2017 Київський адміністративний апеляційний суд визнав незаконним та нечинним пункт перший постанови Кабінету міністрів № 1035. Не зважаючи на радість цього рішення, питання сумнозвісної постанови, яка обмежувала права кримчан на перевезення значної кількості особистих, не закрито остаточно. В чому його проблеми? Детальніше про це можна буде дізнатись на прес-конференції в Українському кризовому медіацентрі.
Учасники прес-конференції дискутуватимуть про порушення викликані Постановою № 1035, правові наслідки рішення суду щодо скасування Постанови, роботу Міністерства тимчасово окупованих територій в цьому напрямі та щодо захисту майнових прав кримчан, про необхідність розділити питання ведення торгівлі з окупованими територіями та захистом права власності, та низку інших тем.

Спікери:

  • Юлія Лісова, адвокат та позивач по справі щодо оскарження Постанови КМУ № 1035
  • Дар’я Свиридова, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини
  • Юсуф Куркчи, перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олена Стрижак (БО «Позитивні Жінки»): «Саме активна життєва позиція ВІЛ-позитивних людей, які подолали свою внутрішню стигму може, в підсумку, вплинути і на зменшення стигми зовнішньої»

Головуюча правління БО «Позитивні Жінки» Олена Стрижак розповідає, чому день 28 травня є важливим для...

27 Травня 2020

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: