Публікація

Прес-конференція УГСПЛ: «Що захистить простих людей у конфлікті? Презентація законодавчої ініціативи громадянського суспільства»

У середу, 25 квітня 2018 року, о 12:30 в ІА «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція «Що захистить простих людей у конфлікті? Презентація законодавчої ініціативи громадянського суспільства».

18 квітня 2018 року на слуханнях в комітеті ВР України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин був анонсований законопроект «Про засади державної політики захисту прав людини в умовах подолання наслідків збройного конфлікту», який розроблявся з листопада 2017 року робочою групою при Уповноваженому ВРУ з прав людини. Законопроект є принципово новим підходом до вирішення проблем, які породив збройний конфлікт. Не лише тому, що він поєднує кращий світовий досвід, але й через перспективу тривалого врахування як національних пріоритетів, так й інтересів пересічних громадян, постраждалих від конфлікту.

Законопроект може поєднати очікування усіх соціальних груп України, запити територіальних громад, вимог міжнародної спільноти. Як він розроблявся та які позиції у нього були закладені?

Відповіді нададуть основні учасники цього складного процесу:

Валерія Лутковська (Український інститут з прав людини),

Олександр Павліченко (Виконавчий директор, Українська Гельсінська спілка з прав людини ),

Олег Мартиненко (Директор аналітичного напрямку, Українська Гельсінська спілка з прав людини).

Контактна особа: Максим Петров (УГСПЛ), 095 483 48 45

 

Захід проводиться в рамках програми USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заява Лариси Денисенко, Олександри Матвійчук та Олександра Павліченка щодо звільнення Денісової та висунення кандидатури Лубінця на посаду Омбудсмана

Заява Лариси Денисенко, Олександри Матвійчук та Олександра Павліченка.  31 травня 2022 року Верховна Рада України...

28 Червня 2022

Планування післявоєнного відновлення довкілля. Партнер УГСПЛ по Ініціативі “Трибунал для Путіна” — ЕПЛ випустив аналітичну записку

Партнер УГСПЛ по ініціативі “Трибунал для Путіна” МБО “Екологія-Право-Людина”  випустив аналітичний документ з основними дороговказами та законодавчими основами...

25 Червня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: