Публікація

Прес-конференція УГСПЛ «Громадянські та політичні права. Чи враховує Уряд вплив збройного конфлікту при виконанні Пакту?»

8 серпня, в середу, о 12.00 в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція УГСПЛ на тему: «Громадянські та політичні права. Чи враховує Уряд вплив збройного конфлікту при виконанні Пакту?»

Захід буде присвячено альтернативному звіту до Комітету ООН з прав людини про виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

У документі викладено аналіз імплементації Урядом 15 рекомендацій Комітету, наданих за результатами розгляду попередньої доповіді.

Експерти УГСПЛ говоритимуть про такі сфери як свобода слова, совісті та зібрань; питання антидискримінаційної політики та протидії злочинам на ґрунті ненависті; проблеми протидії катуванням, неналежному поводженню та насиллю.

Особлива увага під час заходу буде приділена актуальності Заключних рекомендацій Комітету.

Спікери:

Тарас Цимбрівський – керівник Програми USAID «Права людини в дії», УГСПЛ;

Олена Семьоркіна – аналітик УГСПЛ;

Олена Проценко – юрист УГСПЛ.

Контактна особа – Максим Петров (095 483 48 45).

Фото в заставці– omr.gov.ua

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: