Прес-конференція БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА»: «Боротьба з насильством щодо секс-працівниць. Міжнародний досвід»
17 грудня 2019 року, об 11-00, в приміщенні готелю «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4) в рамках проведення першої міжнародної конференції «Захист прав секс-працівників – це захист прав людини» відбудеться тематична прес-конференція «Боротьба з насильством щодо секс-працівниць. Міжнародний досвід».
На продовження глобальної міжнародної кампанії «16 днів активізму», що об’єднує людей і організації навколо боротьби за припинення насильства за ознакою статі, БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» проводить прес-конференцію повністю присвячену досвіду запобігання насильству над жінками секс-працівницями.
Спікерками івенту є делегатки першої міжнародної конференції «Захист прав секс-працівників – це захист прав людини»:
Кейт Макгрю (Kate McGrew) – директорка, Sex Workers Alliance Ireland, Ірландія;
Діна де Ріке-Бонс (Dinah de Riquet-Bons) – співголова, Trans United Europe, Франція;
Крістін Нагл (Christine Nagl) – співголова, Sexworker.at, Австрія;
Міріам Пермененд (Miriam Parmanand) – співголова, Proud Nederland, Dutch union for (ex) sex workers, Голландія;
Модераторка: Наталія Ісаєва – директорка БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА».
Теми прес-конференції:
- Боротьба з насильством щодо секс-працівниць в умовах державної легалізації секс-праці в Голландії та Австрії;
- Боротьба з насильством щодо трансгендерних людей на території Європейського Союзу;
- Чому виріс рівень насильства щодо секс-працівниць в країнах, де імплементована модель криміналізації кінцевого попиту («скандинавська модель») на прикладі Ірландії та Франції?
Участь представників ЗМІ тільки за акредитацією.
З питань акредитації прохання звертатися до контактної особи – Наталії Дорофєєвої, [email protected]
Прес-конференція проводиться за організаційної підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини.
Міжнародна правозахисна конференція «Захист прав секс-працівників – це захист прав людини» організована в рамках кампанії «17 грудня – Міжнародний день захисту секс-працівників від насильства і жорстокості» і проводиться за фінансової допомоги МФ «Відродження» та AIDSFONDS в рамках програми PITCH.
Українська Гельсінська спілка з прав людини виконує проект «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.