Публікація

Прес-брифінг «Перші підсумки міжнародної місії Будинків прав людини до Криму»

У середу, 19 вересня, о 13:30 в Українському кризовому медіацентрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг на тему «Перші підсумки міжнародної місії Будинків прав людини до Криму».

Візит правозахисників до окупованого Криму відбувся з 14 по 18 вересня, в ньому взяли участь представники Будинків прав людини з Азербайджану, Білорусі та України. У фокусі правозахисної місії були проблеми зі свободою слова, мирних зібрань та об’єднань, а також переслідування правозахисників і громадських активістів в Криму. Поїздку підтримав Фонд Домів прав людини (Осло, Норвегія) і організація People in Need (Прага, Чехія).

Фонд Домів прав людини об’єднує правозахисні організації в Будинки прав людини. Мережа Домів прав людини включає 16 будинків в 11 країнах, розташованих у Східній і Західній Європі, на Кавказі та на Балканах. Фонд Домів прав людини знаходиться в Осло, а також є офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

Планується, що після завершення візиту місії Будинків прав людини в Крим буде підготовлена підсумкова доповідь з метою інформування міжнародної спільноти про ситуацію з правами людини в Криму.
Учасники прес-брифінгу:
● Тетяна Ревяко, представниця Білоруського Дому прав людини ім. Бориса Звозскова;
● Kyrylo Yekymov, представник Освітнього Дому прав людини в Чернігові;
● Dasha Svyrydova, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини.
Модератор – Tetiana Pechonchyk, голова Центру інформації з прав людини, члена Кримського Дому прав людини.

Реєстрація ЗМІ на місці. Захід також буде транслюватися онлайн з англійським перекладом на сайті http://uacrisis.org/.

Додаткова інформація за телефоном (067) 445-95-43 або на e-mail tp@humanrights.org.ua

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Андрій Кравчук (ГО «Наш світ»): «Досвід країн з подібною до України суспільно-політичною ситуацією показує, що суспільство готове не тільки до дискусії, але й до запровадження РЦП»

Чергове інтерв’ю від УГСПЛ з обговорення проблематики законодавчого прийняття Реєстрації Цивільного Партнерства (РЦП) в Україні....

27 Листопада 2020

За запитом адвоката УГСПЛ проведено моніторинг дотримання прав хворих з опіоїдною залежністю, які є учасниками програми ЗПТ, у Миколаївській області

Робота адвоката громадської приймальні УГСПЛ в місті Миколаєві Ігора Скалька по захисту наркозалежного клієнта призвела...

25 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: