Публікація

Прес-брифінг «Облаштування контрольних пунктів з Кримом – чи виконає держава свої зобов’язання?»

15 листопада, о 13:30, в прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім, Україна, 01001, Київ, вул. Хрещатик, 2) правозахисники піднімуть важливе питання – «Облаштування контрольних пунктів з Кримом – чи виконає держава свої зобов’язання?»

Близько 106 млн. грн. на проект облаштування КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» Уряд виділив Міністерству інфраструктури на початку липня цього рокуКошти з резервного фонду державного бюджету мали бути використані для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму та зон сервісного обслуговуванняПерелік витрат, необхідних для облаштування контрольних пунктів Міністерство інфраструктури мало розробити і затвердити у двотижневий строк. З відкритих джерел стало відомо про перенесення терміну облаштування КПВВ з Кримом на 2019 рік, також відомо, що 25 грудня 2018 року у Міністерстві вже звітуватимуть про використані кошти.

Що заважає державі виконати свої зобов’язання? Чому негайне облаштування КПВВ та створення сервісних зон є важливою потребою для громадян, що перетинають адмінкордон з Кримом? Що фактично змінилося за 4 місяці після рішення Уряду, адже облаштування пунктів в’їзду/виїзду одна із основних вимог громадських організацій, які займаються питанням захисту прав жителів тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Спікери брифінгу:

Таміла Ташева, голова правління ГО «КРИМСОС»

Віктор Вуйка, адвокат кримської приймальні УГСПЛ в Херсоні

Олександр Сєдов, аналітик Кримської правозахисної групи

Контакти для ЗМІ: 063 981 67 23 Джеміль

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників...

20 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: