Публікація

Прес-анонс круглого столу на тему: “Перехідне правосуддя як шлях подолання наслідків конфлікту та збройної агресії”

Комітет  Верховної  Ради  України з  питань  прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини та проекту USAID «Права людини в дії» 25 вересня 2018 року проводить круглий стіл “Перехідне правосуддя як шлях подолання наслідків конфлікту та збройної агресії”.

Мета круглого столу – обговорення перспектив використання міжнародного досвіду перехідного правосуддя у врегулюванні збройного конфлікту на території України та в постконфліктний період, недопущенні безкарності та ефективного розслідування воєнних злочинів, запровадженні нових підходів з надання допомоги жертвам конфлікту та відновлення правових зв’язків із населенням окупованих територій.

Робота круглого столу передбачає 2 робочі сесії «Правові засади перехідного правосуддя в Україні» та «Що може зробити Україна до завершення конфлікту?»

До участі у круглому столі запрошені народні депутати України, представники Конституційного Суду України та Верховного суду, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, міністерств, міжнародних та неурядових організацій, академічних установ України.

Засідання круглого столу відбудеться 25 вересня 2018 року, у вівторок, з 12.30 год. до 15.00. год. за адресою: м. Київ, вул. Садова 3-А, зала №536.

Початок реєстрації та вітальна кава – о 12.00 год.

Буде забезпечено синхронний переклад (українська/англійська мови).

Для входу в будівлю комітетів Верховної Ради України необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу.

Попередня реєстрація для участі та виступів відкрита до 12.00 год. 20 вересня.

Контактна особа від УГСПЛ – Ксенія Семьоркіна, ks.semyorkina@helsinki.org.ua, моб. 066-113-7503.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: