Публікація

Прес-анонс. До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні в 2018 р.

6 грудня, 2018, 11:00, ІА «Інтерфакс-Україна», Київ, вул. Рейтарська, 8/5а відбудеться прес-конференція «До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні 2018».

Члени Коаліції громадських правозахисних організацій «Проти катувань» проведуть 6 грудня різноманітні публічні заходи до 70-річчя ухвалення Загальної декларації прав людини та Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього: в Києві пройде прес-конференція, в Харкові – круглий стіл адвокатів щодо кращих практик захисту жертв порушень прав людини, зокрема, жорстокого поводження, в Тернопільській області, Херсоні й інших містах – різноманітні правозахисні заходи. Правозахисники розкажуть про еволюцію ставлення до цих документів й розглянуть стан з правами людини в Україні у 2018 році.

Учасники прес-конференції в Києві:

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінкської спілки з прав людини.

 

Контакти: Євген Захаров zakharove@gmail.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: