Публікація

Прес-анонс. До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні в 2018 р.

6 грудня, 2018, 11:00, ІА «Інтерфакс-Україна», Київ, вул. Рейтарська, 8/5а відбудеться прес-конференція «До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні 2018».

Члени Коаліції громадських правозахисних організацій «Проти катувань» проведуть 6 грудня різноманітні публічні заходи до 70-річчя ухвалення Загальної декларації прав людини та Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього: в Києві пройде прес-конференція, в Харкові – круглий стіл адвокатів щодо кращих практик захисту жертв порушень прав людини, зокрема, жорстокого поводження, в Тернопільській області, Херсоні й інших містах – різноманітні правозахисні заходи. Правозахисники розкажуть про еволюцію ставлення до цих документів й розглянуть стан з правами людини в Україні у 2018 році.

Учасники прес-конференції в Києві:

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінкської спілки з прав людини.

 

Контакти: Євген Захаров zakharove@gmail.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Національна правозахисна НеКонференція 2018: висновки та рекомендації майстерні «Чому досі не зупинена епідемія ВІЛ-СНІДу? Все про дискримінацію ЛЖВ»

9  грудня 2018 року у рамках Національної правозахисної НеКонференції 2018 відбулася тематична майстерня на тему...

10 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: