Публікація

Прес-анонс. До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні в 2018 р.

6 грудня, 2018, 11:00, ІА «Інтерфакс-Україна», Київ, вул. Рейтарська, 8/5а відбудеться прес-конференція «До 70 річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні 2018».

Члени Коаліції громадських правозахисних організацій «Проти катувань» проведуть 6 грудня різноманітні публічні заходи до 70-річчя ухвалення Загальної декларації прав людини та Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього: в Києві пройде прес-конференція, в Харкові – круглий стіл адвокатів щодо кращих практик захисту жертв порушень прав людини, зокрема, жорстокого поводження, в Тернопільській області, Херсоні й інших містах – різноманітні правозахисні заходи. Правозахисники розкажуть про еволюцію ставлення до цих документів й розглянуть стан з правами людини в Україні у 2018 році.

Учасники прес-конференції в Києві:

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінкської спілки з прав людини.

 

Контакти: Євген Захаров zakharove@gmail.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Підходи, які застосовувалися до законодавчого регулювання захисту персональних даних та доступу до інформації потребують суттєвих змін

29 листопада 2021 року відбулася експертна дискусія: “Захист персональних даних в Україні: проблеми законодавчого регулювання”....

02 Грудня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: