Публікація

Представники УГСПЛ взяли участь у відеоконференції щодо програми ветеранських судів у США

Олена Проценко, юрист Центру стратегічних справ УГСПЛ
Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ
Фото – Open World Ukraine
У результаті зустрічі учасники домовилися про подальше співробітництво. Зокрема ми плануємо провести наступну відеоконференцію за участю суддів зі США, які мають досвід роботи з програмою для ветеранів. Ми також плануємо поширювати ідеї орієнтованого на ветеранів правосуддя в Україні серед потенційних стейкхолдерів – політиків, суддів, юристів, громадських організацій. На зустрічі ми обговорили можливість участі представників з України у конференції в Нешвілі (штат Теннессі), присвяченій тематиці ветеранських суддів, яка відбудеться наступного року.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: