Публікація

Правозахисники УГСПЛ спільно з радником Мінсоцполітики провели «Дні громадської культури» в Мукачеві

16 серпня в місті Мукачево відбулось виїзне засідання Української Гельсінської спілки з прав людини та радника Міністерства соціальної політики України з питань ВПО в Закарпатській області Геннадія Степанова. Відвідувачі мали змогу отримати безоплатні консультації від радника міністра, юристів та ознайомитись із діяльністю громадської приймальні  УГСПЛ.

IMG_2958

Основні проблеми, з якими зверталися громадяни – порядок оформлення опіки та піклування, отримання грошової компенсації за втрачене майно в зоні проведення АТО, пільгове навчання для здобуття освіти внутрішньо переміщеними особами, державні гарантії на безоплатну правову допомогу, стягнення з переселенців неправомірно нарахованих коштів та інші питання.

Учасники зустрічі домовилися про подальші зустрічі вже в найближчий час. В рамках підписаного меморандуму між радником Міністерства соціальної політики України з питань ВПО в Закарпатській області та ГО «Закарпатська громада» заплановано проведення ряду інформаційно-просвітницьких заходів та виїзних засідань. Підвищення правової обізнаності є спільною місією сторін угоди. Тож найближчим часом «Дні громадської культури» відбудуться в міста Хусті, Іршаві, Берегові.

IMG_2959

Нагадуємо про напрямки роботи громадської приймальні:

  • безкоштовна правова допомога (консультації, складання документів тощо)
  • надання консультації чи інформації;
  • судовий захист (у т. ч. в Європейському суді з прав людини)
  • документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень

прав людини в окупованому Криму чи зоні АТО (внутрішньо переміщені особи, військові, полоненні, поранені).

Звернутися до громадської приймальні для консультації чи співпраці можна  зателефонувавши за телефоном  066 585 14 75.

Електрона адреса : dopomohauzh@gmail.com

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

 

#Дні_громадської_культури

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: