Публікація

Правозахисники провели прес-конференцію з нагоди півріччя діяльності приймальні УГСПЛ в Сумах

Сумська громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини презентувала звіт про свою діяльність протягом півріччя. Захід відбувся в прес-залі обласного прес-клубу.

IMG_3266

Хто звертався до громадської приймальні протягом минулого півріччя? Які проблеми на сьогодні є найскладнішими та найтиповішими для сумчан? Та яким чином вдалося створити прецедент у роботі з внутрішньо переміщеними особами, який тепер наслідують інші правозахисні організації по всій України? Про досягнення за півроку та плани приймальні УГСПЛ у Сумах журналістам розказали Володимир Виноградов, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Суми, Вячеслав Пушин, юрист громадської приймальні, та Наталія Єсіна, помічник координатора громадської приймальні.

IMG_3282

На прес-конференцію були запрошені місцеві ЗМІ, громадські діячи, а також ті, хто звертався про правову допомогу до УГСПЛ у Сумах. Завдяки успішним історіям, які розповіли наші бенефіціари, спілкування вийшло жвавим та цікавим.

IMG_3309

IMG_3304

IMG_3333

Підготував Володимір Віноградов

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Спочатку деокупація, потім вода. Про це заявили українські урядовці та правозахисники під час міжнародної конференції щодо “водної блокади” Криму

21 жовтня у м. Херсон відбулася міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів...

23 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: